Ми в соцмережах
  • Головна
  • Спорт
  • Житомирянка стала чемпіонкою світу у забігу з перешкодами в пустелі ОАЕ

Житомирянка стала чемпіонкою світу у забігу з перешкодами в пустелі ОАЕ

  • 6 грудня, 2021 12:11
З 2 по 5 грудня у пустелі Ліва біля Абу-Дабі в Об'єднаних Арабських Еміратах проходив Спартанський Чемпіонат світу. Його учасниками стали понад 70 спортсменів з усього світу. У забігу з перешкодами також взяла участь житомирянка Анастасія Коханчук.

На своїй сторінці у Fаcebook Анастасія Коханчук розповіла, що у спартанських перегонах подолала дистанцію 21 кілометр з 30 перешкодами.

Анастасія Коханчук 

"Бігти по піску і в спеку зовсім не моя стихія, – написала напередодні змагань Анастасія Коханчук. – Але, якщо я вже тут, то дороги назад немає, і перемогу потрібно здобути! А там побачимо, буде це перемога над собою чи серед жінок…".


За результатами забігу, Анастасія Коханчук стала чемпіонкою світу у віковій категорії 25–29 років і прибігла другою з-поміж усіх жінок-учасниць.У коментарі suspilne.media Анастасія розповіла, що дистанцію подолала за 4 години і 48 хвилин.
 

“Найважче було повзти вгору по гарячому піску, коли серце вискакує і хочеться зійти з дистанції, а немає куди – навкруги пустеля. Самі перешкоди складними не були", – поділилася враженнями Анастасія Коханчук. 

Фото: AbuDhabi SC
Поділитись

Новини по темі: