26 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Спорт
  • У райцентрі Житомирської області відкрили новий басейн довжиною в 50 метрів. ФОТО

У райцентрі Житомирської області відкрили новий басейн довжиною в 50 метрів. ФОТО

  • 19 квітня, 2019 17:26
  • 1298
У смт Ємільчино Житомирської області відкрили новий спортивний об’єкт - басейн. Для діток заняття плаванням будуть безкоштовними, інші бажаючі зможуть придбати абонемент, вартість якого орієнтовно складатиме 400 грн на місяць.

Про це «Журналу Житомира» повідомили в Житомирській облдержадміністрації.

Глибина нового басейну від 1,3 м до 1,9 м, розмір – 50 м на 25 м. У ході реконструкції тут облаштували чашу басейну, зробили ремонт внутрішніх приміщень, де є гардероби, санвузли, кімнати тренерів, зробили зовнішнє та внутрішнє опорядження, влаштували благоустрій та озеленили територію.
 

«З 2012 року розпочали цей проект, але не могли реалізувати. Тільки у минулі два роки об’єкт включили до відновленого Президентом України Державного форду регіонального розвитку, та завдяки реформі децентралізації нам вдалося його завершити. Вартість склала 17 млн грн. Для Ємільчинської громади самотужки реалізувати це було дуже складно і зайняло б ще не один десяток років. Так, громада виділила 3 млн грн, а ДФРР – 14 млн грн. Сьогодні навіть не кожне місто обласного значення має такий басейн, адже тут все зробили за сучасними технологіями і вимогами. Приємно, що це буде слугувати дітям та дорослим і громади, і населених пунктів поблизу», – зазначив голова ОДА Ігор Гундич.


Утримання басейну обходитиметься громаді у 2-2,5 млн грн на рік. Тому має бути спецфонд і отримання прибутку від об’єкту.

«Зараз у басейні проводиться перевірка всіх технічних функцій. На сьогодні є у нас тренери, які проходять фахову підготовку. Сподіваємося, що у травні вже запрацюємо на повну потужність. Для дітей будуть організовані безкоштовні гуртки, а всі інші бажаючі зможуть придбати абонемент, вартість якого орієнтовно складатиме 400 грн на місяць», – розповів голова ОТГ Сергій Волощук.Поділитись

Новини по темі: