15 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Спорт
  • Ігор Гундич про стадіон «Полісся»: я буду головою ОДА, який завершить його реконструкцію

Ігор Гундич про стадіон «Полісся»: я буду головою ОДА, який завершить його реконструкцію

  • 1 березня, 2019 14:45
Ігор Гундич про реконструкцію стадіону «Полісся»: Треба робити таким чином, щоб найближчі 50 років після мене ніхто цей об’єкт не переробляв.

Наймасштабніший проект Житомирщини стадіон «Полісся», реконструкція якого розпочалася ще у 2005 році, планують завершити цьогоріч. Завдяки корективам, які вносилися у проект, стадіон матиме категорійність для проведення міжнародних змагань, - повідомляє Житомирська ОДА.

Про це розповів журналістам сьогодні, 1 березня, голова ОДА Ігор Гундич під час брифінгу.

«Стадіон «Полісся» стане одною з найкращих спортивних арен не тільки області, а й нашої держави. Категорійність цього об’єкту буде дозволяти нам проводити чемпіонати всеукраїнського та міжнародного рівнів. Зрозуміло, що десь і від мене залежав термін здачі. Але я максималіст і, я вважаю, що треба робити таким чином, щоб найближчі 50 років після мене ніхто цей об’єкт не переробляв. Дуже багато коректив вносилися у проект після моїх особистих відвідин стадіону і після того, як я не погоджувався із тими проектними пропозиціями, які намагалися нам «впарити» проектанти. Тому ми і не змогли здати цей об’єкт у 2018 році. Я вже 5-й голова адміністрації, який обіцяє завершити цей об’єкт, реконструкцію якого розпочали ще у 2005 році, і я не просто обіцяю, я переконаний у тому, що у 2019 році я буду головою ОДА, який завершить реконструкцію цього об’єкту», – сказав Ігор Гундич.

Також керівник області додав, що вартість проекту збільшувалась, так як багато речей не були у нього включені – не був передбачений підігрів поля та накриття над трибунами.

«Коли я їздив у Коростень на футбольні матчі, особливо восени у період дощів, то сидів на трибуні із парасолькою. І це нормально! Але мене, як голову ОДА постійно намагалися затягнути на якусь віп-трибуну. Тому, перебуваючи саме у Коростені, я вирішив, що віп-трибуна має бути для всіх – і ми накриваємо 5 тисяч місць. Тому на нашому стадіоні ми будемо сидіти разом із вболівальниками під накриттям: і дощ, і сніг нам буде не загрозою для того, щоб подивитися футбольні матчі, легкоатлетичні змагання або навіть культурні події», – додав Ігор Гундич.

За його словами, вартість проекту по завершенню буде коливатися в межах 150 млн грн.

Поділитись

Новини по темі: