28 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Спорт
  • В Житомирі відбувся турнір з волейболу серед чоловіків

В Житомирі відбувся турнір з волейболу серед чоловіків

  • 23 лютого, 2013 11:40
  • 3579

На день захисника Вітчизни в спортивному залі ЗОШ № 16 за ініціативи управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради та керівництва школи відбувся міський турнір з волейболу серед чоловіків, в якому приймали участь аматорські команди «Медик», «ЗОШ № 6», «Комунальник» та «ЗОШ № 16».

Перше місце посіла команда «Комунальник» (капітан Котенко О.В.), друге місце – команда «Медик» (капітан Лукащук В.М.), команди «ЗОШ № 6» (капітан Єжов Ю.Є.)та «ЗОШ № 16» (капітан Фільчук А.Ф.) посіли ¾ місця відповідно. Турнір пройшов у дружній атмосфері, цікавій та змістовній боротьбі та за підтримки юних вболівальників – вихованців  міського культурно-спортивного центру міської ради.

Інформуємо, що для організації в 2013 році турнірів з волейболу, мешканці міста Житомира можуть звертатися з пропозиціями до управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради (тел.. 43-87-64) та до голови міської федерації волейболу Кравченка Вадима Семеновича (тел. 097-802-79-10).

Поділитись

Новини по темі: