Насправді, спочатку дуже страшно навіть дивитися на те, як хтось стрибає. Все ж, висота немаленька… Стрибали над землею – на Тетереві лід практично вже розтанув. Русло повністю звільнене від льоду, бік річки зі сторони міста на 20 метрів охоплений досить крихким льодом.
Шокувало те, що місцеві рибалки ловили рибу практично за два метри від обриву льоду і початку русла річки. Усі погодилися на тому, що ловити рибу у таку відлигу і на такому крихкому льоду – в 100 разів екстремальніше і небезпечніше для життя, ніж стрибати з мосту, використовуючи знаряддя для роупждампінгу.
Команда організаторів використала подвійний альпіністський динамічний канат, здатний витримати до 3-х тонн навантаження та професійне знаряддя. Організатори запевняють, що у них безпека стрибка – на найвищому рівні, про що свідчить відсутність будь-яких навіть мінімальних травм «стрибунів» за увесь час проведення подібних заходів на житомирському пішохідному мосту у парку Гагаріна.
Загалом, усі присутні отримали заряд позитивних емоцій, гарне спілкування. Ті ж хто стрибнув – «повні штани» адреналіну та відчуття, які словами не описати, і які доступні лише у момент відриву і вільного падіння.
Для тих хто не наважився, або з якихось інших причин сьогодні не зміг стрибнути, зможуть здійснити свій задум у лютому місяці.
Спорядження "стрибуна" - найбільш відповідальний момент
Хто наважиться перелізти через огородження?...
Останні приготування, мить безмежного страху і...
... те, що не опишеш словами...
Досвідчені роупджампери підбадьорюють новачків
... в цей час глядачі гріються: хто чаєм, хто поцілунками )
В цей час все стрибають і стрибають)))
З мосту відкривається чудова панорама, фото Назар Рудой Репортер Житомира