29 березня, 2024
  • У Житомирі завершився футбольний турнір на кубок міського голови «Молодіжна бутса 2008»

• 10 листопада, 2008 13:44
У Житомирі завершився футбольний турнір на кубок міського голови — «Молодіжна бутса 2008», за який боролися вісім молодіжних команд.

Переможцем турніру стала команда Агроунівеситету. У фіналі аграрники зустрілися з екс- чемпіонами області СК «Легіон».

Фінал проходив у безкомпромісній боротьбі. В основний час переможець так і не був визначений, після фінального свистка арбітр зафіксував нічийний рахунок (2-2).

Тільки післяматчеві пенальті визначили переможця турніру, яким стала команда Агроунівеситету , перемігши своїх однолітків (3-2) по пенальті.
Міський голова Житомира Віра Шелудченко вручила переможцям турніру Кубок та нагороди.

— Я переконана, що завдяки спорту молодь проявлятиме свій внутрішній потенціал та зуміє протиставити себе чумі ХХІ століття — наркотикам. Сьогодні ми стали свідками безкомпромісної та чесної боротьби. Зрозуміло, що головне завдання цього турніру не перемога за будь-яку ціну, а популяризація здорового способу життя, — сказала у привітальному слові Віра Шелудченко.

Організатором турніру виступила  молодіжна громадська організація "студент за студента"