«Я йду на посаду міського голови Житомира за підтримки партії «Слуга народу» та президента України Володимира Зеленського. Я хочу зробити Житомир справжнім європейським містом, дружнім до городян. Де люди, промислове виробництво, земля, вода, повітря – існуватимуть у повній гармонії. Я економіст, ректор технічного вишу і добре знаю, як працює сучасна економіка та міське господарство. Я та моя команда зробимо все, щоб у часи пандемії житомиряни не втрачали робочі місця, а навпаки – мали вибір високооплачуваних вакансій. Допомога захисникам України – ще одна з моїх пріоритетних програм. Хлопці, які повернуться з передової, повинні бути впевнені у своєму майбутньому. Після окопів та обстрілів їх чекає пільгове навчання у «Житомирській політехніці», престижні професії та успішна кар’єра у будь-якій сфері сучасного життя. Я не збираюсь миритися з проблемами у Житомирі – я хочу усунути їх назавжди, принципово змінивши якість життя у рідному місті!» – заявив Віктор Євдокимов.
![](https://i.imgur.com/FNjQSUV.jpg)
Ім’я В. Євдокимова, який представлятиме президентську партію на місцевих виборах в Житомирі, назвали під час позачергового з’їзду партії «Слуга народу», який відбувся в столичному конгрес-виставковому центрі «Парковий». Разом з ним на вибори йде команда амбітних городян, які претендують на крісла депутатів міської ради Житомира – яких, за діючим законодавством, має бути 42.
![](https://i.imgur.com/z0ooF8y.jpg)
![](https://i.imgur.com/HnB6QUg.jpg)
«Ми продовжуємо з’їзд політичної партії «Слуга народу», який розпочався вчора. Ми зробили паузу посередині вирішення питання про участь нашої партії у місцевих виборах. Команда, з якою ми йдемо на місцеві вибори, це ті сміливі та відчайдушні люди, які підуть давати справжній політичний бій існуючій політичній системі, тим самим кланам, вкоріненим мерам і не завжди гарному їх оточенню. Вперше в історії України ми партія, команда якої не висуває жодного діючого мера в обласних центрах. Це теж дуже серйозний крок. Поза тим ці всі люди – професіонали своєї справи, дуже впевнені та дуже амбітні. За ці два дні, коли вони в секретному місці проходили навчання, ми побачили, що це саме ті кандидати, які нас дуже серйозно представлять на місцевих виборах» – сказав голова політичної партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко.
![](https://i.imgur.com/xVbNp5o.jpg)
Крім Віктора Євдокимова, на з’їзді також одноголосно затвердили ще 21 кандидата на посади мерів обласних центрів:
- Дніпро: Сергій Риженко;
- Запоріжжя: Віталій Тишечко;
- Івано-Франківськ: Олександр Богачов;
- Київ: Ірина Верещук;
- Кривий Ріг: Дмитро Шевчик;
- Кропивницький: Ольга Ковальова-Алокілі;
- Львів: Тарас Кльофа; Миколаїв:
- Тетяна Домбровська;
- Одеса: Олег Філімонов;
- Полтава: Сергій Іващенко;
- Рівне: Віталій Коваль;
- Суми: Тетяна Рябуха;
- Слов’янськ: Ольга Алтуніна;
- Тернопіль: Віктор Гевко;
- Ужгород: Віктор Щадей;
- Харків: Олексій Кучер;
- Херсон: Юрій Кирилов;
- Хмельницький: Інна Ящук;
- Черкаси: Віталій Ільченко;
- Чернівці: Віталій Другановський;
- Чернігів: Юрій Тарасовець.
На з’їзді також були присутні президент України Володимир Зеленський, голова Верховної Ради України Дмитро Разумков та прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
Пресслужба Віктора Євдокимова