23 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Політика
  • «Народний фронт» про «фантазії» очільниці житомирської «Батьківщини» Анжеліки Лабунської та її «полювання на відьом»

«Народний фронт» про «фантазії» очільниці житомирської «Батьківщини» Анжеліки Лабунської та її «полювання на відьом»

  • 12 квітня, 2019 11:59
  • 823
  • 1
11 квітня у соцмережах та ЗМІ було розповсюджено заяву керівника Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Анжеліки Лабунської, в якій вона спростовує «чутки про домовленості» про співпрацю «Батьківщини» та партії «Народний фронт» під час майбутніх парламентських виборів. 

Серед іншого йдеться про те, що «Батьківщина» не дозволить «заробити собі політичний капітал на популярності» іншим політикам, які планують обиратися в депутати ВРУ, згадуючи у дописі одного із чільних нардепів-фронтовиків.
 
Прокоментував дану заяву голова Житомирського обласного осередку «Народного фронту» Вадим Кривенко.
 

«Своїми "заявами" Анжеліка Лабунська лише спростовує власні фантазії. Для початку хай наведе лад у себе в партії», - Народний фронт відповів очільниці житомирської «Батьківщини»


«З цікавістю ознайомилися з заявою шановної Анжеліки Вікторівни, але не зовсім зрозуміли зміст та мету цієї заяви, крім спростування якихось власних фантазій. Очевидно, що недавніх "чисток" в лавах власної партійної організації Анжеліці Лабунській виявилося замало, тому вона вирішила ще якось привернути до себе увагу, уже за рахунок лідерів нашої партії. Не зовсім зрозуміло про який можливий "політичний капітал", що начебто може від "Батьківщини" отримати "Народний фронт" йде мова, адже зараз незрозуміло, що взагалі собою являє партія "Батьківщина" у Житомирській області. Специфічний підхід Лабунської до керівництва та "полювання на відьом" у власній партії уже призвели до розпуску фракції у Житомирській міськраді, а днями прозвучала заява голови фракції "Батьківщини" у Житомирській обласній раді, де йдеться про небажання його та інших депутатів мати щось спільне з Анжелікою Вікторівною. Тому, наполегливо радимо пані Лабунській для початку навести лад у рідній партійній організації, а вже потім виголошувати якісь заяви у бік інших політичних сил. Думаю, це допоможе оновленій житомирській "Батьківщині" досягти вдалого результату на майбутніх парламентських та місцевих виборах, чого ми їм щиро зичимо. Адже, перефразовуючи прислів’я "коней по осені рахують"», - сказав Вадим Кривенко.

Прес-служба «Народного фронту»
Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

13 квітня, 2019 17:37:28

Ну Кропивницький відмежувався через виключення дружини))