14 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Політика
  • «В дурці все стабільно»: в РФ захотіли отримати від України компенсацію за Крим

«В дурці все стабільно»: в РФ захотіли отримати від України компенсацію за Крим

  • 15 березня, 2019 17:32
У Російській Федерації запропонували стягнути з Києва компенсацію за 25 років, які Крим був у складі України. Зокрема з відповідною заявою виступив спікер Державної думи В'ячеслав Володін на спільному засіданні "Ради Думи і Державної ради Криму" у Сімферополі, присвяченому річниці окупації півострова, повідомляє Обозреватель.

При цьому глава російського парламенту назвав "анексією" період перебування Криму у складі України.
 

"Україна фактично повелася з Кримом дуже і дуже непорядно. Були порушені основоположні права громадян: право на мову, право на освіту рідною мовою, зруйнована економіка Криму і Севастополя — фактично анексія. Тим більше, правова основа була відсутня", — заявив Володін.


Він пообіцяв доручити Держдумі прорахувати, скільки втратила економіка Криму "через політику України".

"Через наші парламентські структури європейські ми з вами візьмемо і зобов'яжемо Україну компенсувати це", — зазначив Володін.

Зокрема спікер парламенту РФ запропонував російській делегації парламентської асамблеї у Раді Європи озвучити цю позицію Євросоюзу.
 

"Пропоную доручити комітету з економічної політики разом з іншими комітетами з нашими колегами з "Держради Криму", профільним комітетом цим питанням зайнятися, не відкладаючи", — резюмував Володін.


Пізніше мережа висміяла спікера Державної думи Російської Федерації, який запропонував стягнути з України компенсацію.
 
"В дурці все стабільно", – пише в Twitter користувач Кот Штірліца у відповідь на слова глави російського парламенту, який назвав "анексією" період перебування Криму в складі України.

"А хто відшкодує росіянам втрачені 20 років? Про***ли трильйони від продажу вуглеводнів. Країна без нормальних доріг, без нормальної медицини, люди без каналізації і водопроводу, з мізерними зарплатами та пенсіями, 100 доларових мільярдерів. Хто за це відповість?" – підкреслив блогер Думки Перзідента.

"Ну, Росії ніщо не заважає звернутися у міжнародний арбітраж із цього приводу", – іронізує Alex Shevelev.

"О, як торкнуло!" – відреагував на слова Володіна користувач brutt.

"Нехай терміново ставлять питання на Раді безпеки ООН... Що вони там курять?" – підкреслив блогер Сергій Наумович.

"Супернахабність: на***ти під дверима, подзвонити і попросити папірець", – резюмував Sergey Tokarev.
Поділитись

Новини по темі: