18 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Політика
  • Офіційна заява Анжеліки Лабунської з приводу репресій влади проти членів ВО «Батьківщина»

Офіційна заява Анжеліки Лабунської з приводу репресій влади проти членів ВО «Батьківщина»

  • 14 березня, 2019 17:37
Влада розпочала репресії проти членів політичної партії ВО «Батьківщина» та працівників виборчих штабів. Жителів Житомирської області, які підтримують кандидата в Президенти України Юлію Тимошенко, почали тероризувати співробітники територіальних підрозділів Служби безпеки України, які масово викликають партійців на допити. 

Житомирська обласна партійна організація ВО «Батьківщина» розцінює такі дії силових структур як перешкоджання у проведенні чесних та демократичних виборів Президента України.

В той час, коли на Сході нашої держави ведуться бойові дії, масово вибухають військові склади з боєприпасами, а через оборонну промисловість відмиваються мільйони гривень, Служба безпеки України за наказом діючого президента Петра Порошенка займається політичними переслідуваннями українців, замість того, щоб виконувати свої прямі обов’язки.

Політична партія ВО «Батьківщина» здійснює свою діяльність виключно у межах діючого законодавства України. На території Житомирської області діють первинні, міські, районні, окружні та обласна партійні організації, які під час передвиборних процесів стають штабами, а партійці за власним бажанням виконують обов’язки агітаторів, членів виборчих комісій та спостерігачів.

Ми не допустимо будь-яких спроб незаконно вплинути на результати народного волевиявлення та звести на нівець демократичні процеси в Україні, відкинувши її назад, у тоталітарне минуле. Під час Революції Гідності українці власною кров’ю засвідчили своє бажання жити у цивілізованій, європейській країні, в якій немає місця для диктатури. І «Батьківщина» буде захищати  вибір мільйонів українців будь-якою ціною. 


Голова Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська
Поділитись

Новини по темі: