18 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Політика
  • Ймовірною переможницею прийдешніх президентських виборів є Тимошенко - політолог Карасьов

Ймовірною переможницею прийдешніх президентських виборів є Тимошенко - політолог Карасьов

  • 29 грудня, 2018 16:19
  • 4
Цей рік став роком Юлії Тимошенко як у політичному, так і в електоральному плані, оскільки лише вона здатна стати альтернативою нинішній владі. Про це заявив політолог, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов у коментарі виданню "Вечірні вісті".

"Як Тимошенко це вдалося? Насправді, крім неї, в плані досвідченості та ефективності ніхто не може скласти серйозної конкуренції й альтернативи нинішній владі. І виборці це розуміють. Ще один момент: починаючи з літа, Тимошенко провела серію загальнонаціональних тематичних форумів. Під час їхнього проведення вона позначила ключові елементи своєї майбутньої програми і в разі її перемоги — нового курсу влади.

На противагу цьому наші політики більше зайняті пошуком інформаційних приводів, а не шляхом смислових речей. Крім того, потрібно враховувати який спокій виявила Тимошенко в низці критичних ситуацій. Незважаючи на критику і складні політичні умови, їй вдалося збільшити розрив з другим місцем у рейтингу. Це заслуговує на повагу, як самої Тимошенко, так і її команди", — розповів Карасьов.

Водночас директор Інституту глобальних стратегій зазначив, що хоча Тимошенко залишається беззаперечним лідером президентських перегонів, її електоральний ресурс ще не вичерпаний, що залишає широкі можливості для нарощування підтримки.

"У лідера "Батьківщини" є можливості для нарощування рівня підтримки. По-перше, офіційний старт кампанії мобілізує електорат. По-друге, треба враховувати тих виборців, які не визначилися. Часто вони схильні підтримувати фаворита перегонів. Тож можливо, що частина невизначених визначиться саме на користь Тимошенко.

На цьому етапі, ймовірною переможницею прийдешніх президентських виборів є саме Тимошенко. Тут я солідарний із соціологами, які змоделювали кілька "версій" другого туру виборів... Але розслаблятися рано. Їй потрібно закріплювати лідерство і не зменшувати темп", — резюмував експерт.
Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

Hoakina
29 грудня, 2018 17:08:38

це той бородавочник, що з роств не вилазить який рік? ну-ну. Палять Люлю, ой палять!

29 грудня, 2018 18:04:31

І ЖЖ включився в цю гонку))

29 грудня, 2018 20:22:56

Саме той бородавочник, що разом зі Скабєєвою по іспаніях їздить. Але для ЖЖ торгувати батьківщиною - норма.

29 грудня, 2018 18:05:24

Ми вже знаємо, що відбудеться з Білоруссю в найближчий час - вона зникне. Для цього ж путіну потрібна й Тимошенко.

Hoakina
29 грудня, 2018 20:29:01

На 3. ЖЖ-ні підстилки путіна мовчать про це, дивно. Не вихваляються.

29 грудня, 2018 18:05:51

ЖЖ, ви працюєте проти державности України?

Hoakina
29 грудня, 2018 20:28:02

На 4. їм гроші не пахнуть. Нічого, коли б віджали бізнес, як на сході в багатьох, то запахли б.

Віталій Гуреля
31 грудня, 2018 7:10:51

Де позначка про рекламу? Свідомо ж це лайно до розділу новин не віднесеш.