24 лютого, 2025
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Події
  • У Житомирі водій в’їхав у паркан: двоє людей отримали травми

У Житомирі водій в’їхав у паркан: двоє людей отримали травми

  • Фото: поліції
  • 24 лютого, 2025 13:01

Дорожньо-транспортна пригода сталася ввечері 22 лютого по вулиці Професора Антоновича. На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції №1, повідомляє поліція Житомирської області. 

«Попередньо, близько 20:10 керманич автомобіля “Citroen”, 49-річний житомирянин, рухаючись вулицею, не впорався з керуванням транспортним засобом, виїхав за межі проїзної частини та допустив зіткнення з парканом. У результаті ДТП керманич легковика та його пасажир, 28-річний житель обласного центру, отримали тілесні ушкодження. Їх було доставлено до медичних закладів», — йдеться у повідомленні

Нині правоохоронці Житомирського районного управління поліції №1 встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди в межах відкритого кримінального провадження. Попередня кваліфікація  ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України. 

Раніше Журнал Житомира писав, що у нетверезій ДТП неподалік Житомира загинув пасажир легковика.

Поділитись

Новини по темі: