21 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Події
  • У Коростені посеред ночі шукали двох зниклих підлітків

У Коростені посеред ночі шукали двох зниклих підлітків

  • Фото: поліції
  • 20 травня, 2024 14:29

Тривожне повідомлення надійшло до Коростенського райуправління поліції 19 травня близько 23:15. За словами батьків, додому вчасно не повернулися двоє друзів – 11 річна дівчинка та хлопчик, якому днями виповниться 13 років.

Рідні зниклих розповіли, що діти вийшли з домівок близько 17:00. Коли звечоріло, а вони вчасно не повернулися, дорослі розпочали самостійні пошуки. Однак, безрезультатно витративши кілька годин, вони зрештою звернулися до поліції.

"До розшуку зниклих дітей були залучені ювенальні поліцейські та всі патрульні наряди, що працювали у місті. Правоохоронці опитували друзів та знайомих дітей, переглядали записи з камер відеонагляду, оглядали місцеві парки та сквери, місцевість поблизу водойм, перевіряли закинуті будівлі. Зрештою близько 2-ї ночі підлітків виявили у парковій зоні, вони заховалися у зливовій конструкції. Нічого лихого з ними не сталося, тож друзів повернули додому. Діти не змогли достеменно пояснити, чому вони самостійно не пішли по домівках. Лише сказали, що збиралися повернутися вранці. А ще зауважили, що зрозуміли, як нашим захисникам холодно вночі в окопах, адже їх батьки також боронять Україну", - розповіли правоохоронці.

Нині з обома родинами працюють інспектори ювенальної превенції.

Поліцейські нагадують батькам про важливість підтримання постійного зв’язку з дітьми, обговорення їх планів щодо відпочинку та домовлятися про дії у разі непередбачуваних обставин. Пам’ятайте, що дитина має довіряти вам та бути впевненою, що вдома її завжди чекають.

Поділитись

Новини по темі: