Аварія за участі трьох автівок сталася 19 жовтня близько 19:05 на Проспекті Миру в обласному центрі. На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції № 1.
Про це повідомили в Житомирському районному управлінні поліції № 1.
«Попередньо, легковик Chevrolet, за кермом якого знаходився 47-річний житомирянин, зіткнувся з мікроавтобусом Volkswagen, під керуванням 54-річного містянина, що зупинився попереду. На паралельній смузі руху в попутному напрямку легковик Volkswagen, під керуванням 45-річного жителя Чернівецької області, в’їхав у автомобіль такої ж марки, за кермом якого знаходився 30-річний житомирянин. Після цього, за інерцією, мікроавтобус і Volkswagen, що знаходилися попереду, зіткнулися між собою», — йдеться у повідомленні.
У результаті ДТП травми отримали керманич Chevrolet та 41-річний житель Дніпропетровської області – пасажир автомобіля Volkswagen, що їхав позаду. Обох чоловіків було доставлено до медичних закладів.
Нині слідчі Житомирського районного управління поліції № 1 встановлюють усі причини та обставини події в межах розпочатого кримінального провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.
Раніше Журнал Житомира писав: нетверезий мотоцикліст без посвідчення в'їхав у паркан на АЗС.