6 травня, 2025
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Події
  • На Житомирщині авто зіткнулось із вантажівкою: пасажир проходив тривале лікування

На Житомирщині авто зіткнулось із вантажівкою: пасажир проходив тривале лікування

  • Фото: поліції
  • 6 травня, 2025 17:23

На початку лютого у передмісті Житомира сталося зіткнення вантажівки та кросовера. Слідчі зібрали докази порушення ПДР водійкою автомобіля, внаслідок чого було травмовано її пасажира. Нині обвинувальний акт у провадженні скеровано до суду. Про це повідомляє поліція Житомирської області. 

Подія сталася вдень 4 лютого на автошляху Київ — Чоп, у с. Глибочиці.

«У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що 45-річна жителька Хмельниччини перебувала за кермом автомобіля Renault. Жінка не врахувала дорожню обстановку, перед перестроюванням не переконалася у безпечності маневру та не зайняла відповідне крайнє положення на проїзній частині. Внаслідок цього вона допустила зіткнення кросовера з попутною вантажівкою Volvo», — йдеться у повідомленні.

У результаті ДТП було травмовано 26-річного пасажира Renault. Чоловікові було проведене оперативне втручання, після чого він проходив тривале лікування. Згідно з висновками експертів, тілесні ушкодження, спричинені потерпілому, належать до категорії тяжких та є небезпечними для життя.

Слідчі Житомирського районного управління поліції №1 інкримінували водійці кросовера вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України. По завершенню всіх необхідних процесуальних дій жінку було ознайомлено з обвинувальним актом у провадженні.

За чинним законодавством обвинуваченій загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Раніше Журнал Житомира писав, що вантажівка затиснула авто: 26-річний пасажир отримав травми у ДТП неподалік Житомира.

Поділитись

Новини по темі: