28 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Події
  • На Чуднівщині чоловік ніч блукав у лісі - його розшукав поліцейський

На Чуднівщині чоловік ніч блукав у лісі - його розшукав поліцейський

  • Фото: Поліція
  • 17 квітня, 2024 17:33

16 квітня жителька с. Карвинівки Чуднівської ТГ повідомила про зникнення її 64-річного чоловіка. За словами заявниці, він близько 16:30 цього дня поїхав велосипедом до крамниці та до цього часу не повернувся. 

Поліцейські місцевого територіального підрозділу відразу розпочали пошуки зниклого чоловіка. До встановлення його місця знаходження також долучились поліцейські офіцери Чуднівської та сусідньої, Вільшанської, територіальних громад. 

Уже наступного дня пообіді поліцейський офіцер Вільшанської громади Руслан Яремчук розшукав чоловіка у лісі між селами Станіславкою та Годихою. 

Ми з колегами розпитували жителів всіх навколишніх сіл, й за деякою інформацією зрозуміли, у який бік міг вирушити чоловік. Тож згодом я помітив у лісовому масиві сліди й за ними знайшов нашого зниклого, – розповідає поліцейський. – Зараз ліс ще не дуже заріс, тож помітив здалеку його яскраву шапку. 

Як з’ясувалось, чоловік дорогою додому вирішив заїхати до лісу та пройтися пішки, адже так йому порадили лікарі. Тож залишив велосипед на узбіччі та рушив углиб. Згодом зрозумів, що заблукав. Тож цілу ніч очікував на світанок, а зранку знову спробував вийти на дорогу, однак такі спроби не увінчалися успіхом. 

Чоловік був тепло одягнений, та почувався досить добре і медичної допомоги не потребував. Поліцейський офіцер громади доставив його до місця проживання, за що отримав щирі слова подяки від родини. 

Нагадаємо, у Чуднівській громаді через побиття помер 70-річний чоловік.

Поліцейські вилучили гранати з будинку жителя Чуднівської громади.

Поділитись

Новини по темі: