Ми в соцмережах
  • Головна
  • Події
  • Майже тиждень блукав у лісі: на Житомирщині поліцейські розшукали 49-річного грибника

Майже тиждень блукав у лісі: на Житомирщині поліцейські розшукали 49-річного грибника

  • Фото: Національна поліція
  • 18 червня, 2022 13:03

Житель Романівщини вирішив піти з дому в ліс аби позбирати грибів. Чоловік заблукав і кілька днів ночував серед кущів та дерев. Його знайшли знесиленого в одному із сіл обласного центру.

Про це пише поліція області.

«Житель Романівщини, який майже тиждень блукав у лісі, вдалося розшукати у сусідній громаді. Чоловік пішов по гриби, а у результаті кілька днів ночував серед кущів та дерев», - пише поліція.

Ще 14 червня до поліції звернулася житомирянка, яка розповіла, що її брат вже кілька днів не повертається додому.

«14 червня уночі до Житомирського районного управління поліції звернулась житомирянка, яка повідомила, що вже кілька днів відсутній вдома її 49-річний брат, житель с. Ягодинки Романівської громади. Попередньо, він 10 червня пішов до лісу по гриби та не повернувся. Власними силами рідні не змогли його розшукати».

Працівники правоохоронних органів почали шукати чоловіка. До відділення поліції згодом звернулися громадяни, які повідомили, що ніби схожого чоловіка бачили неподалік.

«Поліцейські розпочали заходи для встановлення місця знаходження чоловіка. За одним з повідомлень, що надійшло до поліції від громадян, схожого чоловіка нібито бачили на Чуднівщині. Відтак поліцейський офіцер місцевої громади Богдан Музичук разом з працівниками відділення поліції № 5 (м. Чуднів) Житомирського РУП та кінологом зі службовим собакою вирушили на пошуки», пише поліція.

Небайдужі люди в одному із сіл повідомили, що розшукуваного чоловіка бачили у їхньому населеному пункті.

«16 червня, близько 19:00 до поліцейського офіцера громади звернулись місцеві жителі та вказали, що ймовірно бачили розшукуваного чоловіка у с. Стовпів. Правоохоронець виїхав до населеного пункту, де й знайшов знесиленого чоловіка. Це дійсно був зниклий житель Романівської громади. Він розповів, що заблукав та кілька днів ночував у лісі», - додають у поліції.

Поліцейський автомобілем доправив чоловіка за місцем проживання та передав рідним, які вже зневірилися у щасливому завершенні цієї історії.

Поділитись

Новини по темі: