Ми в соцмережах
  • Головна
  • Події
  • Дворічний Андрійко втратив ноги під час бомбардування Коростеня. Батьки хлопчика розповіли про пережите

Дворічний Андрійко втратив ноги під час бомбардування Коростеня. Батьки хлопчика розповіли про пережите

  • Фото: скріншот з відео 1+1
  • 17 червня, 2022 13:27

Родина залізничників Павла та Інни Томчук весь свій вільний час присвячувала вихованню 6-річної Анюти та 2-річного Андрійка. 

Минулого року подружжя придбало власну квартиру в Коростені. У декретній відпустці Інна займалася облаштуванням житла. Та коли 24-го лютого з вікна своєї оселі вони побачили ворожі ракети, вирішили переїхати до друзів на іншу вулицю в приватний будинок.

9 днів кожну повітряну тривогу Інна разом з дітьми пересиджувала в підвалі, а спати підіймалися в будинок, де в чотирьох тулилися на одному дивані. 

В ніч з 5 на 6 березня ворожий снаряд поцілив у сусідній будинок. Його уламки роздробили оселю, де мирно спали Інна з родиною. 

"На телефон не прийшло повідомлення про тривогу. Я прокинулась від того, що в мене по спині летіли, я навіть не знаю, шматочки будинку, шматочки від скла. Я прокинулась від болю. Ми були оглушені і чоловік побачив, що щось не так з сином. Він посвітив на його ноги і сказав: "Тут біда"", - згадує Інна.

Малого Андрійка миттю доставили в місцеву лікарню. Щоб врятувати життя дитині, довелося робити ампутацію.

Зараз подружжя разом з дітьми на реабілітації в Німеччині. Там Андрійко вже отримав тимчасові протези і навіть навчився на них ходити за рекордні 10 днів.

Як Андрійко почувається зараз та чи планує родина повертатись в Україну - подробиці в сюжеті телеканалу 1+1.

Поділитись

Новини по темі: