Неподалік Житомира внаслідок зіткнення автобуса та легковика травмовано двох жителів передмістя: поліція розпочала розслідування
ДПТ сталася 13 липня близько 9:30 у селі Довжик. Про це інформує пресслужба поліції.
Попередньо, відбулося зіткнення рейсового автобуса Temza, яким керував 57-річний житель Запоріжжя, та попутного автомобіля Volkswagen, що зупинився на заборонний сигнал світлофора.
У результаті ДТП травми отримали 56-річний керманич легковика та його 58-річна пасажирка, жителі Березівської громади. Їх було госпіталізовано.
Нині слідчі Житомирського районного управління поліції №1 встановлюють обставини події у межах розпочатого кримінального провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.