10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Події
  • Активи російського олігарха в Житомирській області заблоковані СБУ

Активи російського олігарха в Житомирській області заблоковані СБУ

  • Фото: Служба безпеки України
  • 24 червня, 2022 15:04

Служба Безпеки України заблокувала активи видобувних комапній російського олігарха більше ніж на 1 млрд грн. Російський бізнесмен активно займався своєю діяльністю на території Житомирської та Київської областей, використовуючи українські ресурси для власного збагачення та спонсорства рашиської агресії в Україні. Та працівники СБУ припинили даний процес зі всіма негативними наслідками для громадянина країни-агресорки.

Про це повідомляється Службою Безпеки України.

Мільйонні прибутки від бізнесу в Україні олігарх направляв на фінансування повномасштабної війни рф, забезпечення окупаційних адміністрацій в Криму та на сході нашої країни.

Арешт накладено на особисте майно російського бізнесмена, активи підконтрольних підприємств та незаконно видобуті корисні копалини на суму більше 1 млрд гривень.

«Встановлено, що він організував незаконний бізнес у Київській та Житомирській областях. Там його комерційні структури займались масштабним видобутком піску та щебню без сплати податків до держбюджету України в особливо великих розмірах», – повідомляється працівником Служби Безпеки України.

Більше того, злочинці, які працювали разом із російським олігархом, займалися рейдерськими захопленнями підприємств з надровидобувної галузі на території України.

Звичайно, спонсор російської агресії в Україні, окрім систематичної фінансової підтримки терористичних дій агресора, заперечував злочини окупантів та активно підтримував повномасштабне вторгнення на наші землі.

Персонаж також виявився засновником однієї з російських компаній разом із «міністром ДНР».

Співробітники СБУ запровадили заходи щодо блокування правопорушень спільно з Державним бюро розслідувань та процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора.

Теги:
Поділитись

Новини по темі: