Ми в соцмережах
  • Головна
  • Події
  • У соцмережу виклали відео бійки житомирських школярок. Поліція вже зайнялася розслідуванням

У соцмережу виклали відео бійки житомирських школярок. Поліція вже зайнялася розслідуванням

  • 6 лютого, 2019 14:45
  • 1
У соціальних мережах шириться жорстоке відео, на якому декілька дівчат з Житомира б'ють іншу дівчину. Відео на своїй сторінці в Facebook 6 лютого оприлюднив Артур Маліновський.

"На відео можна побачити купку дівчат які гамселять одну. Всі ми чули про булінг, і можливо мало хто про це знає, але вже з січня цього року закон набув чинності. Відтепер, дівчата( якщо їм 14 і більше) можуть нести кримінальну відповідальність за статтею 121 К.К.У Або 122. Може бути шраф з батьків, а також з вчителів або навіть виправні роботи", - написав Артур Маліновський.

За його словами, у синій куртці на відео - Анастасія Юрківська, учениця вечірньої школи в Житомирі.

На відео вже відреагували у Головному управлінні Нацполіції Житомирської області.
 

"До з'ясування усіх учасниць цього відео включились працівники ювенальної превенції поліції. Подію зареєстрували за повідомленням у соцмережах у Житомирському відділі поліції. Дівчинка у синій куртці дуже схожа на постійну підопічну", - розповіли керівник прес-служба ГУНП Алла Ващенко.


Наразі поліція перевіряє інформацію та обціяє повідомити про результати.

"На появу у соціальній мережі відео з бійкою неповнолітніх дівчат ми відреагували негайно. Практично, уже зараз ювенали спілкуються з кривдницею. Їй 14 років і вона проживає з бабусею. Лише у 2018 році дівчина тричі втікала з дому. Особи інших учасниць ми ще встановлюємо, у тому числі потерпілу. За наявною нині інформацією, вони не є ученицями однієї школи. Про результати усіх наших заходів і перевірок обов'язково проінформуємо", - написав в фейсбук Вячеслав Печененко.

 


 

Скриншот сторінки Анастасії Юрковської в фейсбук


Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

8 лютого, 2019 11:45:06

А ті, що знімали на відео, встановлені?