15 квітня, 2024
Ми в соцмережах

Житомирська політехніка тепер має власний томограф

  • Фото: Житомирська політехніка
  • 2 березня, 2024 15:21

Комп’ютерний томограф – неймовірний подарунок від випускників отримала кафедра комп’ютерних технологій у медицині та телекомунікаціях! Про це повідомив Віктор Євдокимов, ректор державного університету «Житомирська політехніка».

Від компанії Assist Medical за сприяння директора компанії Олександра Заваріна та ініціативою інженерів організації – випускників спеціальності 163 «Біомедична інженерія» Сергія Фещенка та Романа Скрицького для Лабораторії медичних приладів і систем факультету інформаційно-комп’ютерних технологій передано та встановлено комп’ютерний томограф з відповідним програмним забезпеченням", - повідомив Віктор Євдокимов.

Комп'ютерна томографія – це метод візуальної діагностики, що дозволяє отримати зрізи досліджуваних органів, а також їх 3D-візуалізацію.

Після завершення монтажних робіт у межах вивчення дисциплін «Біофізика», «Побудова медичних приладів і систем», «Діагностичні та терапевтичні прилади і системи», «Методи та пакети обробки біомедичних сигналів», «Комп’ютерна томографія» студенти освітніх програм «Біомедичний комп’ютинг» та «Біомедична інженерія» зможуть покращувати свої знання та практичні навички, виконуючі практичні та лабораторні роботи на сучасному медичному обладнанні", - йдеться в повідомленні.

Поділитись

Новини по темі: