30 травня, 2024
Ми в соцмережах

Відкрито набір у групу для найменших у «Пласт»

  • Фото: Житомирська міська рада
  • 13 квітня, 2024 10:07

Пластовий молодіжний центр Житомирської міської ради об'єднує понад 200 вихованців. Цього навчального року з’явилась можливість для найменших — діток віком 2-3 роки —  потрапити до гурту «пташат» у Пласті.

Цього року зʼявилась така можливість для найменших - бо це велика радість потрапити на заняття до Анни Кобзар. Якщо маєте діток віком 2-3 роки є можливість записатися у пташаче гніздечко, - написана на свой сторінці Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту. 

Зголошення: https://tr.ee/tErSDagiOW

За минулий рік житомирський Пласт провів понад 600 занять у гуртках з молоддю та дітьми. 

112 років у Пласті зростають сильні і свідомі українці, вірні своїй Присязі. Сьогодні українські скаути долучаються до спільної боротьби, кожен і кожна на своєму місці: захищають країну на передовій, волонтерять, підтримують постраждалих і попри все продовжують розвиток дітей і молоді.

ДОВІДКА

У “Пласт” умовний віковий поділ передбачає 5 вікових категорії: пташата (до 6 років, можуть бути членами Пласту лише разом зі своїми батьками), новаки (6-12 років), юнаки (12-18 років), старші пластуни (18-35 років) та пластуни-сеніори (від 35 років).

Пласт в Україні об’єднує близько десяти тисяч членів різного віку і таким чином є найбільшою скаутською організацією України.

Окрім України, Пласт офіційно існує у восьми країнах світу: Австралії, Аргентині, Великобританії, Канаді, Німеччині, Польщі, Словаччині та США.

 

Поділитись

Новини по темі: