Ми в соцмережах
  • Головна
  • Наука/Освіта
  • В громадах області поступово відновлюють роботу дитсадків, школи - на "дистанційці"

В громадах області поступово відновлюють роботу дитсадків, школи - на "дистанційці"

  • 5 квітня, 2022 18:29

В чотирьох громадах Житомирської області почали відновлювати роботу дитячих садків, а школи продовжують навчання в дистанційному форматі.

Про це повідомив керівник обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

"Щодня в області відновлюють роботу десятки підприємств, маленьких бізнесів та організацій, а батьки наших дітей повертаються на робочі місця. Вже у 3 громадах (у чотирьох, -ред.), а саме в Житомирській, Бердичівській, Новоград-Волинській та Романівській відновили роботу дитячі садки. Інші громади області теж готові відкрити дошкільні заклади у разі потреби. Однак наголошуємо, що робота закладів можлива лише за умови дотримання усіх вимог безпеки. Діти, їх життя та здоров’я є пріоритетом для кожного з нас", - сказав Бунечко.

Школи у більшості територіальних громад області проводять навчання у дистанційному форматі. Виключення становлять території Народицької та Овруцької громад, які були нещодавно визволені від окупантів.

"Для дітей, тимчасово евакуйованих з цих територій, також створені умови для навчання за новим місцем перебування. Переконаний, що найближчим часом всі школи області будуть працювати", - повідомив керівник ОВА.

Бунечко додав, що на Житомирщині до навчання залучено майже 2000 дітей, які через війну вимушені були залишити населені пункти Харківської, Сумської, Чернігівської, Луганської, Донецької, Миколаївської, Київської та Запорізької областей.

Професійно-технічні заклади та коледжі області також надають освітні послуги.

"Майже 150 випускників робітничих професій, які завершили навчання у березні, стали до роботи на підприємствах, а деякі вступили до лав Збройних Сил України для захисту держави. Вдячний кожному освітянину за роботу у цей непростий для всієї держави час. Освітянський фронт працює", - резюмував Віталій Бунечко.

Поділитись

Новини по темі: