21 червня, 2024
Ми в соцмережах

У Житомирі вручили стипендії обдарованій молоді

  • Фото: ЖМР
  • 11 червня, 2024 16:02

Відбулося урочисте вручення стипендій обдарованій молоді. Серед них – переможці та призери Всеукраїнських учнівських олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ХІУ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Міжнародних та Всеукраїнських олімпіад та турнірів. 

Про це 11 червня передає Житомирська міська рада.

Максим Федорчук, учень 9 класу ліцею Nº 25 м. Житомира та міського центру науково-технічної творчості, отримав грант міського голови у розмірі 5 тисяч гривень. Цього року хлопець виборов абсолютне перше місце у Всеукраїнській олімпіаді з інформатики, що проходила у Чернівцях. Після цього – здобув бронзову медаль на Балтійській олімпіаді з інформатики у Вільнюсі. Каже, що улюбленими предметами є математика та інформатика. Своє майбутнє хлопець пов’язує саме з цією сферою.

Шістнадцятирічна Анастасія, вихованка ліцею № 24, та сімнадцятирічна Дар'я, учениця ліцею № 31, вже неодноразово отримували стипендії для обдарованої молоді.

Сьогодні – за призові місця на Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури. Але, окрім цих дисциплін, Анастасія захоплюється біологією та мріє стати біотехнологом, а Дар'я – математикою й хоче бути біомедичним інженером.

«Пройде кілька років, і ви будете творити історію нашого міста та країни. Працюйте над собою, пізнавайте. Тільки той, хто йде вперед, може підкорити будь-яку вершину. Це не завжди легко, але, коли прямуєш до своєї мрії, тобі усе під силу», – секретар міської ради Галина Шиманська.

Поділитись

Новини по темі: