17 червня, 2024
Ми в соцмережах

У Житомирі старшокласники стріляють у віртуальному тирі

  • Фото: Житомирська міська рада
  • 14 березня, 2024 16:58

В одному із житомирських ліцеїв створили унікальну платформу навчання з використанням інтерактивних технологій на уроках захисту України. В умовах, максимально наближених до реальних, тут старшокласники вправляються в стрільбі.

В руках — АК. Зброя відповідає бойовій, розповідає вчитель захисту України.

"Вага  — 3,6 кг. Відмінність тільки в тому, що стріляє лазерним променем", — пояснює вчитель. Формат віртуального тиру дає можливість якісно провести заняття з вогневої підготовки.  Інтерактивний комплекс має різні функції та режими: ніч-день, зміна погодних умов і т. д.

Дівчата вчать захист України за програмою юнаків. Стрільба по мішенях розбирання-збирання автомата та перша медична допомога — те, що їх цікавить.

Кабінет з віртуальним тиром облаштований в укритті, площею понад тисяча кв. м. Його облаштували за кошти місцевого бюджету. Вартість інтерактивного обладнання —  160 тисяч грн. Тут —  хороша навчальна база.

"Стенди з мінної безпеки облаштовані таким чином, щоб жоден небезпечний предмет дитина не могла взяти в руки і  не мала потягу тримати в руках, — пояснює Валентин Арендарчук, директор департаменту освіти міської ради. — А інтерактивний тир дає можливість практикуватись у стрільбі старшокласникам, вдосконалювати вправність швидкої та влучної стрільби в умовах, максимально наближених до реальних".

Поділитись

Новини по темі: