Випускники «Школи місцевого самоврядування» отримали сертифікати про успішне проходження курсу. Так відбулося закриття 57-ої сесії, повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.
Упродовж цих двох місяців ми відвідали рекордну кількість різних місць – молодіжні простори, прозорий офіс, управління культури, ПАТ «Електровимірювач»... Цю школу ми намагалися зробити не схожою на попередні, тому що ви дуже не схожі на попередні випуски. Ви настільки цікаві, унікальні та активні, що з вами було дуже приємно й цікаво працювати», – сказала начальниця управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.
Випускники програми поділилися своїми враженнями.
До навчання в «Школі місцевого самоврядування» я не знав і половини про роботу міської ради. Зараз з впевненістю можу сказати, що знаю, куди звертатися, якщо виникають якісь ідеї чи питання у мене, друзів чи близьких. Це справді круто. Школа подарувала мені ті емоції, знайомства та розвиток, які допоможуть йти до тієї мети, яку я поставив», - сказав Володимир Макарук.
Я вже отримував сертифікат. Минулого разу подумав, що наступний раз має бути ще кращим. Ніколи мої слова так не справджувалися», – каже Богдан Іванов.
Довідково:
«Школа місцевого самоврядування» — це ексклюзивна програма, яка діє в Житомирі з 2001 року і зарекомендувала себе як одна із найбільш довготермінових та актуальних молодіжних програм.
Житомирська освітня муніципальна молодіжна програма «Школа місцевого самоврядування» — це освітній курс, спрямований на підвищення рівня обізнаності молоді міста в питаннях місцевого самоврядування та функціонування підрозділів міської ради.
Мета програми — активізація молодіжної ініціативи з наступним залученням молоді міста до практичної політики самоврядування.
За роки діяльності Школи до навчання було залучено більше 3000 осіб.
Журнал Житомира писав, що у Житомирі відкрито реєстрацію до “Школи місцевого самоврядування