14 липня, 2024
Ми в соцмережах

У Житомирі 10 місяців готуватимуть молодіжних працівників з 30 громад

  • 19 червня, 2024 19:28

Проєкт «Зростаймо разом «Ініціатива «Молодіжний працівник – Львів, Полтава, Житомир» представили у Житомирі. Його мета – підвищити професійні знання та навички молодіжних працівників та працівниць. Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

До участі було відібрано 30 громад – по 10 з Житомирської, Полтавської та Львівської областей.

«Проєкт триватиме 10 місяців: з квітня 2024-го року до січня 2025 року. Протягом цього часу учасники візьмуть участь у трьох тренінгах програми – одному базовому та двох спеціалізованих. Кожна громада отримає ментора, який спільно із молоддю буде розробляти рекомендації й пропозиції стосовно покращення молодіжної політики у громаді. Після цього буде проведено 10 офлайн-тренінгів стосовно адвокаційної кампанії», – говорить регіональний координатор проєкту «Зростаймо разом» у Житомирській області Дмитро Ткачук.

Він зазначає: «Молодіжний працівник» вікових обмежень не має. Хоча менторська сесія та адвокаційні кампанії будуть спрямовані на молодь Житомира віком від 14-ти до 35-ти років.

Наприкінці учасники отримають сертифікати державного зразка.

Проєкт дає можливість громаді дослідити стан молодіжної політики, обмінятися досвідом, отримати молодіжних працівників та підтримку у розробці нормативно-правових документів, формуванні та поширенні передового досвіду у сфері молодіжної політики.

Кожен охочий зможе стати молодіжним працівником через неформальну освіту. Ментор буде розповідати про можливості, які існують у Житомирі та області: стипендії, фандрайзинг, грантові підтримки…

«Всі заходи відбуватимуться офлайн у Житомирі. Місто буде приймати учасників з 10-ти відібраних громад Житомирської області», – каже Дмитро Ткачук.

Коли будуть відбуватися набори до «Молодіжного працівника», повідомлять додатково.

Проєкт реалізується Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр», за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Поділитись

Новини по темі: