10 серпня, 2022
Ми в соцмережах

У Поліському національному університеті створили сучасний освітній простір

  • 27 червня, 2022 11:49

Поліський національний університет у Житомирі в умовах війни активно готується до відновлення очного навчання. Для студентів вишу вже відкрили сучасне приміщення, де вони зможуть відпочивати або ж готуватися до занять.

Ректор університету Олег Скидан розповів "Журналу Житомира", що сучасний простір створили на місці старої лекційної аудиторії.

"Раніше на цьому місці була лекційна аудиторія вона виглядала не гарно і не сучасно. Тому ми вирішили до 100-річчя університету подарувати студентам таку кімнату в стилі еко-воркінг. Починали працювати над цією кімнатою ще минулого року. Всі матеріали та обладнання були закуплені, проте почалася війна й були постійні тривоги. Мусили зробити паузу на декілька місяців. Уже у березні-квітні відновили роботи та буквально нещодавно завершили. Ми зробили демонтаж попередньої аудиторії починаючи від підлоги до стелі. Дизайн розробляли самі. Взагалі у кожного навчального закладу стоїть першочергове завдання створити комфортні умови навчання для студентів. У такому освітньому відпочинковому просторі студенти можуть: працювати, готуватися до занять та обговорювати свої якісь спільні теми", – розповів ректор.

 

Кімната обладнана комп’ютерами та телевізорами. Студенти зможуть працювати та втілювати у житті задумані проєкти.

"У цьому приміщенні понад 100 кв. метрів. Ми вирішили розбити кімнату на дві зони. Одночасно можна працювати за комп’ютером, або готуватися для занять, або ж використовувати для роботи телевізійне обладнання. Приміщення може вмістити до пів сотні студентів. Маємо намір поширювати цю практику і створювати більше таких еко-кімнат", – акцентував Олег Скидан.

 

Фахівець гуманітарного відділу Софія Недільська говорить, що така кімната їй подобається. Вона дасть змогу комфортно працювати.

"Ми давно мріяли про такого типу аудиторію в яку може прийти кожен студент та відпочити від занять. Сюди можна приходити на великій перерві й просто на перерві. До того ж тут можна і втілювати у життя задумані ідеї. Дана аудиторія має все необхідне для цього, як і комп’ютери, так і телевізори. Раніше такого місця у нас в університеті не було і нарешті вдалося реалізувати цю мрію. Сподіваюся, що у нас така кімната буде не одна. Найбільш подобається це цифра 100, вона була подарована факультетом лісового господарства, внизу викарбувані всі 34 спеціальності", – зазначила Софія. 

 

Поділитись

Новини по темі: