17 червня, 2024
Ми в соцмережах

У Коростені учні ліцею зібрали FPV дрон

  • Фото: korostenmedia
  • 14 березня, 2024 18:42

FPV дрон зібрали учні 4 міського ліцею, під кураторством вчителів інформатики та викладачів гуртка робототехніки. Дрон планують передати для ЗСУ, пише korostenmedia.

Дрон, який може літати приблизно на 12 кілометрів зі швидкістю 80 км/год і, при цьому, ще може з собою нести навантаження в 1 кг, крім своєї ваги, – розповів про розробку викладач гуртка робототехніки Віталій Рудик.

Усі деталі для реалізації цього проєкту замовляли в інтернеті коштом вчителів та батьків учнів. На потрібні матеріали витратили 19 тис грн, що майже вдвічі дешевше ринкової вартості літального апарата. Дрон не бойовий, проте така «пташка» стане в нагоді нашим військовим для інших цілей. 

На виконання такого завдання та викладачі витратили загалом 6 годин. Найскладнішим, зізнаються хлопці, було вивчення інструкції. В свою чергу найцікавіше – командна робота заради спільної важливої мети.

Для випробування дрона чекають відповідного дозволу. Після тестування технічний колектив планує продовжувати виготовляти літальні апарати на допомогу ЗСУ.

Поділитись

Новини по темі: