10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Наука/Освіта
  • Старшокласники зруйнованого 25-го ліцею навчатимуться в аудиторіях ЖДУ ім. Івана Франка

Старшокласники зруйнованого 25-го ліцею навчатимуться в аудиторіях ЖДУ ім. Івана Франка

  • Фото: Житомирська Міська Рада
  • 6 липня, 2022 20:01

Учні 9-11 класів, зруйнованого від удару російською авіацією ліцею, з 1-го вересня навчатимуться в аудиторіях Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Про це повідомив директор ліцею №25 Іван Денисюк.

За словами директора ліцею, в приміщенні університету навчатиметься вісім старших класів: чотири дев’ятих та по два десятих і одинадцятих.

"Близько 250 учнів будуть навчатися в даному навчальному закладі. Ми розглянули приміщення, аудиторії. Ректором було запропоновано близько дванадцяти аудиторій і ми плануємо їх використовувати для навчального процесу", – розповів Іван Денисюк.

Адміністрація Житомирського державного університету імені Івана Франка планує виділити для учнів від 12-ти до 16-ти аудиторій. Приміщення доволі просторі, в них може розміститися близько 120 учнів. Важливою є наявність аварійних виходів.

За словами ректорки університету Галини Киричук, в випадку повітряної тривоги учні та вчителі зможуть вчасно спуститися до укриття.

"В укритті є освітлення, проводиться Wi-Fi для інформаційного потоку, підведена вода. Ремонтні роботи тут ще не завершились. Ми ще працюємо, але воно відповідає вимогам, які ставляться до такого укриття, і може забезпечити безпеку учнів", – підкреслює Галина Киричук.

Наразі в університеті проводять ряд відновлювальних робіт, що допоможе створити належні комфортні умови для навчального процесу учнів та студентів.

 

Теги:
Поділитись

Новини по темі: