Цьогоріч тестування включатиме 4 предмети - і це головна відмінність від попереднього року. Про це повідомив Геннадій Кузьменко, директор Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.
Цьогоріч у Житомирській області діятиме 42 пункти тестування.
Загалом, на виконання завдань відведено 4 години. На час повітряної тривоги планують робити перерву.
Геннадій Кузьменко провів брифінг та розповів про головні відмінності та цьогорічні особливості екзаменування випускників:
- тестування включатиме 4 предмети;
- охорона контролюватиме вилучення гаджетів аудіо- відео- візуальних;
- на пунктах тестування працюватимуть камери.
“По пунктах тестування працюватимуть вебкамери. Подекуди це стане запорукою захисту прав залучених працівників”, - зауважив Геннадій Кузьменко.
Посадовець констатував, що медичний працівник на пункті залучений лише у випадку заявлення участі учня з особливими потребами. Каже, у попередні роки було чимало незапланованих ситуацій.
“Ситуація повторюється щорічно, що частина дітей, які мають особливі захворювання, вони під час реєстрації соромляться робити відповідні позначки і надавати нам оці документи.
Може виникнути ситуація, це було попередні роки, що ми не знали про особливі потреби, що людина на пункт тестування прийшла на милицях, або слуховий апарат, або щось інше, і ми маємо бути готовими, що слід швидко реагувати і розуміти що людина під час реєстрації засоромилася, але ми маємо реагувати.
Ми укладаємо угоду з медичними працівниками у тому випадку, якщо на пункті тестування є учасники з особливими потребами. В інших випадках - немає вимоги медичного працівника”.