14 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Наука/Освіта
  • Молодь із Житомирщини запрошують до освітнього табору на Програму Лідерства 2024

Молодь із Житомирщини запрошують до освітнього табору на Програму Лідерства 2024

  • Фото: Оргкомітет Програми Лідерства
  • 7 червня, 2024 17:15

14-18 серпня на території Меджибізького замку в Хмельницькій області пройде «Програма Лідерства 2024» проєкт молодіжної організації «Українські Студенти за Свободу». Він відбудеться у форматі освітнього офлайн-табору. Опісля з'їзду, Програма триватиме цілий рік. Участь — безкоштовна.

Захід об’єднає близько 300 студентів, які мріють про вільну, успішну Україну і хочуть брати активну участь у її творенні. Як зазначають організатори, Програма включатиме лекції та обговорення на теми економіки, політичної свободи, філософії, підприємництва та його ролі в житті суспільства, побудови спільнот й лідерства, розмови про важливість боротьби за Свободу в часи війни й не тільки. 

Передбачені фізичні активності, командотворення, культурно-розважальна частина та рефлексії. Навчання проходитиме у залах замку, а під час повітряних тривог будуть забезпечені підземні укриття.

«Ідеї щодо створення заходів були і є , але не вистачає нових активістів, які робили б двіж. Тому Житомирський осередок дуже чекає на активних осередчан , щоб разом щось організовувати, розвивати і підіймати наш осередок . Дуже сподіваюся, що в цьому році після Програми Лідерства до нас долучаться нові люди задля того, щоб разом втілювати їхні круті ідеї та проекти. Молоді варто поїхати на ПЛ тому що УСС — це велика родина зі всієї України, яка підтримує, оберігає та цінує кожного активіста, який долучився до організації» — каже Валерія Козак, голова Житомирського осередку УСС.

На Програму можуть подаватися абітурієнти та студенти віком від 16 до 24 років, для яких Свобода є однією із ключових цінностей. Необхідно заповнити анкету за цим посиланням та пройти відбір. Дедлайн реєстрації: 10 липня о 23:59.

Витрати, включно з роздатковими матеріалами, харчуванням та проживанням під час проєкту, покриває організація. Учасники ж мають забезпечити себе наметом, спальником та карематом для сну самостійно. Для усіх передбачений трансфер із Хмельницького до замку. Після завершення з’їзду за потреби у покритті переїзду до Хмельницького та оренди спорядження учасники зможуть податися на стипендію ім. Людвіга фон Мізеса.

Щорічна Програма Лідерства єдиний шлях приєднатися до «Українських Студентів за Свободу» у ролі члена чи членкині ГО. За 5 днів табору молодь якомога більше познайомиться з ідеями спільноти. 

Кожен учасник, який вирішить вступити в організацію, зможе продовжити Програму. Він отримає змогу цілий рік працювати зі своїм персональним ментором, реалізовувати власні ідеї через проєкти й заходи та розбудовувати спільноту. 

 

«Завдяки УСС я навчилася приймати людей і розуміти де є межі свободи. У цій спільноті ти відчуваєш себе людиною, а не гвинтиком системи. Ти знаходиш таких же людей, які не залишаються осторонь суспільних процесів, а навпаки — впливають на них. УСС — це сім‘я вільних людей, які провадять важливі ініціативи та несуть ідеї Свободи у світ»  — ділиться Юлія Тарнавська, активістка УСС.

 

Довідка

«Українські Студенти за Свободу» — це громадська організація, заснована на засадах захисту, популяризації та лобіювання принципів вільного суспільства. Місією спільноти є об’єднання, навчання та мобілізація української молоді, яка прихильна ідеям свободи. УСС — це вільне покоління, яке народилось і виросло у незалежній Україні. Учасники організації переконані, що саме свобода є ключовим елементом процвітання будь-якої нації.

Контакт для зв’язку: Юлія Засік, Менеджерка з комунікацій Офісу Президента Українських Студентів за Свободу, +38 098 758 76 96, press@studfreedom.org

Поділитись

Новини по темі: