30 травня, 2024
Ми в соцмережах

Літні канікули 2024: коли розпочнуться і скільки триватимуть

  • Фото: Ілюстративне
  • 15 травня, 2024 16:53

Навчальний рік 2023-2024 під час воєнного стану триває з 1 вересня по 28 червня.

Такі дати встановив Кабінет Міністрів.

Втім місцева влада та кожен заклад освіти можуть самі вирішувати, коли для школярів чи студентів розпочнуться канікули. Єдина умова – протягом року вони мають тривати не менше, ніж 30 календарних днів.

"УП.Життя" запитала в міських та обласних департаментів освіти, коли українські школярі підуть на літні канікули у 2024 році.

 

Житомир

 

Останні дзвоники у більшості навчальних закладів Житомирської області проведуть 31 травня.

Однак до 28 червня у школах може тривати атестація учнів і заняття, які допоможуть подолати освітні втрати за рік.

Київ

У столиці навчальний рік закінчиться 31 травня. У цей же день рекомендують провести останні дзвоники. Та для деяких громад Київської області останній дзвоник прозвучить до 7 та 14 червня.

Червень планують використати для того, щоб наздогнати пропущене під час навчання, якщо в цьому буде потреба. В цей час можуть проводити додаткові заняття для учнів 1-10 класів, тренінги з безпеки життєдіяльності, мінної безпеки та тактичної медицини.

Луцьк

Цьогоріч школярі 533 шкіл Волинської області підуть на канікули 1 червня і відпочиватимуть до 31 серпня.

Львів

Більшість львівських шкіл буде виходити на літні канікули з 1 по 10 червня. Втім у деяких навчальних закладах Львова навчання закінчиться 17 червня.

Триватимуть канікули для всіх учнів міста до кінця серпня.

Вінниця

Цьогоріч на Вінниччині навчальний рік у закладах освіти також здебільшого закінчуватиметься 31 травня.

У червні можуть проводити додаткові заняття та консультації, а відпочивати учні будуть до кінця серпня.

Полтава

У більшості громад Полтавської області – 37, літні канікули розпочнуться 1 червня. У 15 громадах – 3 червня, у п’яти – 31 травня і 7 червня на відпочинок підуть школярі однієї громади Полтавщини.

Одеса

Другий семестр 2024 року у школах територіальної громади Одеси закінчиться 30 травня. Саме тоді мине 175 днів за рік, у які учні повинні вчитися, як передбачає закон про освіту.

Кропивницький

Більша частина шкіл Кіровоградської області закінчить навчання 30-31 травня. Це – 363 заклади освіти. Останній день навчання у 69 школах області буде проходити у день з 5 по 12 червня, а у двох приватних закладах настане 28 червня.

Івано-Франківськ

Учні Івано-Франківських шкіл здебільшого вчитимуться до 7 червня і підуть на канікули 10 червня. Однак декілька навчальних закладів закінчать навчальний рік 31 травня і офіційно почнуть відпочивати 3 червня.

Канікули у всіх школах триватимуть до 31 серпня.

Поділитись

Новини по темі: