21 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Наука/Освіта
  • Купити книги у видавництва Vivat можна з доставкою за 1 гривню - логіст підтримує обстріляну друкарню

Купити книги у видавництва Vivat можна з доставкою за 1 гривню - логіст підтримує обстріляну друкарню

  • Фото: Ілюстративне
  • 24 травня, 2024 18:41

Фактор-друк — типографія, у цех якої 23 травня влучив ворог, входить до групи компаній Фактор. Видавництво Vivat — також входить до холдингу.

Це один з найбільших типографських комплексів повного циклу у Європі, тож друкуються там не лише книжки видавництва Vivat, а й практично усіх українських видавництв.

Нова Пошта @novaposhta.official підтримує компанії Фактор Друк та Vivat — і надає доставку за 1 грн. по Україні для усіх замовлень, що буде оформлено на сайті vivat.com.ua протягом наступних 2 тижнів.

Пропозиція діє з 25 травня по 08 червня 2024 року, на всій території України, крім територій на яких ведуться бойові дії та тимчасово окупованих територій.

Спеціальний тариф розповсюджується на всі типи доставок, а саме у поштомат, відділення та доставку кур’єром, в тариф включено комісія від оголошеної вартості, доставка в село/смт та пакування.

Увага: через слідчі та рятувальні дії доступ до складу обмежений, що тимчасово унеможливлює відправки! Ми приймаємо усі замовлення на сайті, та опрацюємо їх, як тільки роботу складу буде поновлено. Просимо вас поставитися до цього із розумінням.

Журнал Житомира писав, що житомиряни збирають книги для військових, що перебувають у лікарні.

Лагідна українізація: російські книги на макулатуру – кошти на «Житомирський дрон».

Поділитись

Новини по темі: