21 червня, 2024
Ми в соцмережах

Конкурс з кібербезпеки відбудеться на Житомирщині

  • Фото: Організатори конкурсу
  • 24 травня, 2024 17:03

Конкурс відкритий для всіх, хто захоплюється світом інформаційної безпеки та прагне перевірити свої знання і навички у цій сфері. Незалежно від вашого рівня досвіду, цей конкурс стане чудовою можливістю для самовдосконалення та обміну досвідом з іншими учасниками. Вік учасників - від 18 років.

Організатор конкурсу – Відділ протидії кіберзлочинам в Житомирській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Академія ITSTEP є партнером цього заходу та підтримує, надаючи учасникам унікальні можливості для професійного розвитку та прояву своїх кібер-здібностей!

Обов’язково зареєструйтеся на сайті з 23 по 30 травня та отримайте шанс стати кращим у сфері кібербезпеки!

Після реєстрації ви переходите до відбіркового етапу.

Командна робота:

Учасників, які успішно пройдуть відбірковий етап, буде розподілено на команди. Кожна команда отримає спеціальне завдання, яке потрібно виконати спільними зусиллями. На вашу електронну пошту буде надіслано завдання, яке потрібно виконати до 30 травня.  Цей етап дозволить вам продемонструвати свої комунікативні та координаційні навички, а також вміння працювати у команді.

Перевірка виконаних завдань учасників буде проведена до 5 червня. Фінал конкурсу відбудеться 7 червня, де будуть оголошені переможці.

Приєднуйтесь до нашого конкурсу та доведіть, що ви найкращий у кібербезпеці!

Кіберхантери шукають саме твою вакансію!

Тобто,кращих учасників очікує чудова можливість отримати запрошення на працевлаштування від провідних компаній у сфері кібербезпеки та насамперед від Національної Кіберполіції України.

На найкращих чекають призи від ITSTEP ACADEMY!

Посилання на реєстрацію.

Поділитись

Новини по темі: