Ми в соцмережах

Житомирська політехніка з понеділка переходить на дистанційне навчання

  • 23 жовтня, 2021 11:40
Державний університет "Житомирська політехніка" з понеділка, 25 жовтня, переходить на дистанційну форму навчання. Вона триватиме до 15 листопада. 

Про це 23 жовтня заявив ректор університету Віктор Євдокимов.
 

"Шановні студенти та викладачі! Враховуючи стан епідемічної небезпеки та загальнодержавні протиепідемічні заходи, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 21 жовтня 2021 року № 1/9-558 "Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час епідемічної небезпеки" з 25 жовтня 2021 року по 15 листопада 2021 року у Державному університеті "Житомирська політехніка" запроваджується проведення усіх видів навчальних занять в академічних групах усіх курсів, освітніх ступенів і форм навчання з використанням технологій дистанційного навчання. Бажаю усім Вам гарного здоров’я!" - повідомив ректор політехніки.


Перейти на "дистанційку" вищим навчальним закладам рекомендувало Міністерство освіти та науки України.

"Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління", - інформує Урядовий портал.

Станом на 11:00 інші житомирські університети не повідомили про перехід на дистанційну форму навчання.

Поділитись

Новини по темі: