Ми в соцмережах

Житомирянка зайняла III місце у фіналі конкурсу «Учитель року - 2021»

  • 23 квітня, 2021 17:14
Вчителька житомирського ліцею №2 Лілія Баранова успішно виступила у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021». Житомирянка завоювала III місце в номінації «Українська мова та література».

Основними конкурсними випробуваннями фіналу були «Методичний практикум», «Урок» та «Майстер-клас», передає пресслужба міської ради.
 

«Я задоволена результатом, вчителі, які виграли у цій номінації, дуже достойні, й переможених тут немає однозначно, всі переможці пережили величезний стрес, всі відклали сім’ї й дітей і роботу, для того, щоб працювати тільки для цього. Готувалися сумлінно, разом всі підтримували мене, телефонували, запитували, можливо, щось потрібно, шукали всі разом цитати моєї теми. В першу чергу, це великий шлях, стрес і професійне зростання, тому що кожного разу хочеться показати щось абсолютно нове, хочеться знайти родзинку для того, щоб сподобалося суддям. А найголовніше – свою перемогу присвячую своїй сестрі», – розповідає Лілія Баранова.

 

Також Лілія дякує за величезну підтримку Житомирському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти, департаменту освіти міської ради та освітньому закладу в якому вона працює  – ліцей №2 м. Житомира.

Поділитись

Новини по темі: