Ми в соцмережах
  • Головна
  • Наука/Освіта
  • У Житомирі не всі школи відновили навчання, деякі залишили учнів на «дистанційці»

У Житомирі не всі школи відновили навчання, деякі залишили учнів на «дистанційці»

  • 25 листопада, 2020 8:37
У Житомирі 90% шкіл навчаються за дистанційною або змішаною формою, тобто учні молодших класів навчаються очно, а 5-11 класи вчаться дистанційно або позмінно.

Про це повідомляє "Суспільне" з посиланням на міський департамент освіти.

У школі №36 на навчання вийшли всі учні. Директорка школи каже, що в них виявили лише кількох хворих на коронавірус дітей та вчителів, а перед прийняттям рішення про відновлення навчання консультувались з батьками та вчителями.
 

"Початкова школа у нас навчається окремо на території 21-ого садочка, ще два класи у нас навчаються на території школи, але в іншому приміщенні, тобто у нас такі умови, що всі учні мають відокремлені приміщення. Нині ми ввели другу зміну, якої у нас раніше не було, і закріпили за кожним класом конкретну аудиторію. Кожен клас знає свій вхід. У нас учні, які навчаються на першому поверсі, заходять ось цими дверима, для інших поверхів у нас ще є два входи, тобто діти не перетинаються", – розповіла Олена Кулініч.


Протилежна ситуація у міському ліцеї №25 – там вчителі та батьки дітей вирішили залишитися на дистанційній формі навчання. Молодша школа залишається на очній формі, а старшокласники, як і раніше, навчаються дистанційно. Таке рішення прийняли більшістю голосів батьків та вчителів.
 

"Можна говорити, що є всі підстави і базис для якісного освітнього процесу з використанням дистанційних технологій навчання. Головне – вибрати правильний шлях, правильну платформу і налаштування – налаштування батьків, дітей на позитивний і якісний результат. Я думаю, що тоді спільними зусиллями не на 100%, хоча ми цього прагнемо, але на відсотків 85 ми зможемо забезпечити виконання всіх передбачених державних стандартів", – зазначив директор ліцею Павло Позняков.


Нагадаємо, кожна школа в Житомирі тепер сама вирішує, в якій формі проводити навчальний процес: очній або дистанційній.
Поділитись

Новини по темі: