3 грудня, 2024
Ми в соцмережах

За місяць житомирський рибпатруль виявив 49 порушень на загальну суму збитків понад 200 тисяч гривень

  • Фото: рибоохоронний патруль
  • 7 листопада, 2024 11:44

У жовтні рибоохоронний патруль Житомирщини провів 62 рейди, виявивши 49 порушень природоохоронного законодавства. Інспектори вилучили 64 заборонені знаряддя лову, а загальна сума збитків для рибних ресурсів склала понад 208 тисяч гривень.

Про це інформувала пресслужба Житомирського рибоохоронного патруля.

За даними Житомирського рибоохоронного патруля, у жовтні виявили 15 грубих правопорушень, склали 15 протоколів за порушення правил рибальства та два протоколи за порушення порядку придбання чи збуту водних біоресурсів. Також інспектори склали 17 актів на безгосподарське майно, в межах яких вилучили 52 знаряддя лову загальною довжиною 1778 метрів.

26 жовтня на річці Гнилоп'ять біля села Райки, Бердичівського району, було складено три адміністративних протоколи. Один із громадян ловив рибу за допомогою колючого знаряддя (драчем) і зловив 8 особин плітки. Збитки від його дій оцінили у 12 тисяч 512 гривень. Інший рибалка, також використовуючи колючі знаряддя, риби не впіймав. Третій чоловік намагався ловити рибу павуком, але теж безрезультатно.

Ще один випадок стався 28 жовтня на тій же річці Гнилоп'ять поблизу села Райки, де було виявлено чоловіка, який незаконно ловив рибу павуком. Він упіймав рибу загальною вагою 24 кілограми 550 грамів: 15 особин плітки, 10 коропів, 1 окуня, 42 карасі та 22 сомики. Загальні збитки для рибного господарства склали 131 тисячу 206 гривень. На рибалку склали протокол за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення Правил любительського рибальства.

Житомирський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. Якщо Ви помітили порушення правил рибальства або порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля: (067) 414-60-74.

Нагадаємо, що з 1 листопада У Житомирській області вводиться заборона на риболовлю у зимувальних ямах.

Поділитись

Новини по темі: