Ми в соцмережах

В громадах області розміновують території та відновлюють пошкоджені об'єкти

  • Фото: Кирило Тимошенко
  • 17 травня, 2022 9:39

В громадах Житомирщини, які найбільше постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення росії, очищують території від вибухонебезпечних предметів. Також триває обстеження будівель, що були пошкоджені внаслідок авіаударів та обстрілів.

Про це повідомив заступник керівника ОП Кирило Тимошенко.

"В Народицькій територіальній громаді, продовжуємо роботи з очищення території від вибухонебезпечних предметів. У смт Вакуленчук Чуднівської територіальної громади провели обстеження водонапірної башти. У с. Сінгури Новогуйвинської територіальної громади та в Малинській територіальній громаді провели обстеження пошкоджених житлових будинків. Також продовжуємо роботи з відновлення газопроводу Залісся-Грезля Народицької територіальної громади", - додав Кирило Тимошенко.

 

Тимошенко нагадав, що з резервного фонду на відновлення інфраструктури громад Житомирщини уряд виділив 100 мільйонів гривень.

"Кошти будуть спрямовані на ремонт інженерних мереж і систем для відновлення тепла, газу, води, електроенергії. Також на розбирання руйнувань, ремонт покрівель, заміну вікон і дверей, ліквідацію вибоїн на дорогах та інші першочергові потреби", - зазначив Тимошенко.

Як повідомлялося, Естонія виразила готовність допомогти відбудувати Житомирську область.

Поділитись

Новини по темі: