17 червня, 2024
Ми в соцмережах

У Бердичеві жінка намагалась обміняти фальшиве посвідчення водія на постійне

  • Фото: Сервісні центри МВС
  • 20 травня, 2024 9:53

У сервісному центрі МВС Бердичева жінка намагалась обміняти фальшиве посвідчення водія.

Про це інформує регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Житомирській області.

«Інцидент трапився у сервісному центрі МВС № 1842 у Бердичеві. Жінка звернулася до установи, щоб обміняти тимчасове посвідчення водія, видане на 2 роки, на постійне. Проте під час перевірки за базами даних адміністратор сервісного центру МВС встановив, що документ, виданий буцімто у квітні 2022 році в Одесі, несправжній. Посвідчення водія з такими серією та номером належать іншій особі й видавалися у Львові», - йдеться в повідомлення.

Правоохоронцям, яких викликали за фактом виявлення фальшивого документа, жінка намагалася розказати, що посвідчення отримувала на Київщині. Мовляв, і теоретичний іспит складала, і водіння на майданчику. Однак ця легенда навіть близько не схожа на правду, адже з початком повномасштабного вторгнення іспити на майданчику скасовані.

Сервісні центри МВС наголошують: єдиний законний спосіб отримати посвідчення водія – пройти навчання в автошколі та скласти іспити в сервісному центрі МВС.

«Що б не обіцяли шахраї – не вірте, адже знань не купиш, а обман все одно розкриється», - підсумовують у сервісному центрі.

Поділитись

Новини по темі: