25 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомирська область
  • Привласнив майже пів мільйона гривень та купив собі авто: на Житомирщині судитимуть ексдиректора агропідприємства

Привласнив майже пів мільйона гривень та купив собі авто: на Житомирщині судитимуть ексдиректора агропідприємства

  • Фото: ілюстративне
  • 25 серпня, 2023 19:05

Прокурори Коростенської окружної прокуратури надіслали до суду обвинувальний акт стосовно ексдиректора товариства за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем у великих розмірах та легалізації (відмивання) незаконно здобутих коштів.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

"За даними слідства, директор приватного підприємства з вирощування сільськогосподарських культур, що у Коростенському районі, уклав з АТ «Акціонерне товариство «Державна продовольчо-зернова корпорація України» договір та зобов’язався поставити 740 тонн зерна майбутнього врожаю. Відповідно до договору, замовник перерахував постачальнику значну суму коштів, у тому числі для проведення циклу посівних робіт. Проте обвинувачений умов договору не виконав, зернові не посіяв, відповідно, обіцяний товар не поставив. Не повернув державній корпорації й одержані кошти", - йдеться в повідомленні.

Натомість директор товариства легалізував  понад 550 тис. грн, за які придбав для власних потреб дороговартісний автомобіль та інше майно.

За ініціативи окружної прокуратури, з метою відшкодування завданої шкоди, накладено арешт на майно фігуранта, а саме, квартиру та гараж на загальну суму 800 тис. грн.

Процесуальне керівництво здійснювала Коростенська окружна прокуратура. Досудове розслідування - Коростенське райуправління поліції.

Поділитись

Новини по темі: