Ми в соцмережах

Посол Естонії оглянув на Житомирщині зруйновані росіянами об'єкти: естонці допоможуть їх відбудувати

  • Фото: Estonian Embassy in Kyiv
  • 26 травня, 2022 8:51

Посол Естонії в Україні Каймо Кууск 25 травня відвідав Житомирщину й оглянув низку об’єктів області, які було зруйновано внаслідок атак російської армії. Про це повідомило посольство Естонії в Україні.

Каймо Кууск побував в об’єднаних територіальних громадах Малина, Народичів, Овруча й Олевська та місті Житомир, поспілкувався з представниками місцевого самоврядування, військовими, мешканцями регіону.

Загалом в області налічується понад 2200 зруйнованих і пошкоджених об'єктів. Серед них – житлові будинки, заклади освіти, медицини, культури, адмінбудівлі та промислові підприємства.

Повідомляється, що Естонія готова допомагати відбудовувати Житомирщину, а також співпрацювати у питанні інвестицій та розвитку бізнесу. Зокрема, уряд Естонії отримав від Житомирської адміністрації пропозицію щодо переліку об’єктів для відновлення й дорожню карту цього процесу.

Естонія має намір залучити партнерів, інші країни, щоб спільно доєднатись до відбудови шкіл і дитячих садків, допомогти втілити великі інфраструктурні проєкти в області.

Поділитись

Новини по темі: