14 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Поліція допомагає розміновувати громади на півночі Житомирської області

  • Фото: поліція
  • 28 квітня, 2022 18:28

Фахівці вибухотехнічної служби поліції беруть активну участь у розчищенні населених пунктів Народицької громади від небезпечних вибухонебезпечних предметів.

"З початку широкомасштабного російського вторгнення в Україну ГУНП практично щодня ліквідовують загрози вибухів, знешкоджують нерозірвані боєприпаси або підозрілі предмети", - інформує поліція Житомирщини.

Загалом на території області виявили та знешкодили 250 вибухонебезпечних боєприпасів.

Також група поліцейських Житомирщини нині працює у складі зведеного загону вибухотехнічної служби, що розміновує місцевість у звільнених від окупації районах Київської області.

Зважаючи на реальну вибухонебезпеку, поліцейські закликають громадян бути пильними й обережними. 

"Обов’язково поясніть дітям необхідність бути уважними. У разі виявлення нерозірваного боєприпасу не можна близько підходити, рухати, переносити, нагрівати, стукати по ньому тощо. Позначте місце знахідки яскравою тканиною, гілкою або стрічкою. Подбайте, щоб ніхто з людей не заходив у потенційно небезпечну зону. Про виявлення подібних знахідок повідомте до найближчого відділку поліції, штабу територіальної оборони або органу влади", - наголошують правоохоронці.

Поділитись

Новини по темі: