15 квітня, 2024
Ми в соцмережах

На Житомирщині земельні ділянки громадянина рф конфіскують –рішення суду

  • Фото: ілюстративне
  • 21 лютого, 2024 20:07

Суд ухвалив припинити право власності громадянина рф на земельні ділянки, які той успадкував. Землю конфіскують та продадуть на торгах.

Про це 21 лютого повідомляє пресслужба Новоград-Волинського міськрайонного суду.

"З матеріалів справи відомо, що у червні 2023 року до суду звернувся керівник Звягельської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області з позовом про припинення права власності на земельну ділянку 57-річного чоловіка, який є громадянином російської федерації. Суд встановив, що відповідач, будучи громадянином рф набув право власності на земельні ділянки відповідно до свідоцтва про право на спадщину за заповітом. Цільовим призначенням земельних ділянок є ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Зазначимо, що відповідно до ч. 4 ст. 81 Земельного Кодексу України землі сільськогосподарського призначення, прийняті у спадщину іноземцями, а також особами без громадянства, протягом року підлягають відчуженню. Крім того, відповідач не виконав свого обов’язку здійснити відчуження земельних ділянок протягом року з дня набуття права власності", - йдеться в повідомленні.

Суд ухвалив припинити право власності на земельні ділянки громадянина рф, шляхом конфіскації та продажу на земельних торгах.

Раніше ЖЖ повідомляв. що на Житомирщині у громадян рф відібрали землю вартістю 115,7 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що на Житомирщині успадковані землі громадянами рф та білорусами конфіскують через суди.

Поділитись

Новини по темі: