19 квітня, 2024
Ми в соцмережах

На Житомирщині відкрили новий мобільний реабілітаційний модуль

  • Фото: Житомирська ОВА
  • 18 січня, 2024 17:47

Сьогодні в Овручі відкрили новий мобільний реабілітаційний модуль. Він слугуватиме для повернення ветеранів та усіх, хто постраждав від війни до цивільного життя.

Про це 18 січня повідомляє начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

"Лише 3 місяці тому ми підписали меморандум про співпрацю з президентом благодійного фонду “МАЙНДІ” Тарасом Єрмаковим.  І вже сьогодні маємо конкретний і дуже важливий результат - мобільний реабілітаційний модуль, створений завдяки ініціативі Олени Зеленської в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?" за підтримки Координаційного центру КМУ / Mental Health UA та благодійного фонду "Майнді".  Він стане важливим елементом реабілітаційної мережі, яку ми розвиваємо на території області", - зазначає Бунечко.

Це повністю безбар’єрний простір для фізичної та психологічної реабілітації людей, які постраждали внаслідок повномасштабного російського вторгнення. 

"Житомирщина є не лише фортецею десантно-штурмових військ, а й малою Батьківщиною ще багатьох частин та підрозділів, які воюють за Україну з 2014 року. 🇺🇦 Сьогодні Овруч прощався з двома героями, які віддали своє життя, захищаючи Україну. Це непоправна втрата. Але ми маємо зробити усе можливе, щоб рідні та близькі наших захисників, їх побратими могли змогу отримати необхідну допомогу. Тому потреба в якісних реабілітаційних послугах в нас постійно зростає", - повідомив начальник ОВА.

Формат роботи мультидисциплінарних команд, які будуть надавати такі послуги в новому центрі, дозволить зробити процес реабілітації максимально комфортним для громадян. Адже вони зможуть отримувати консультації одразу за декількома напрямами безпосередньо в центрі.

Фото: Житомирська ОВА

Поділитись

Новини по темі: