15 вересня, 2025
Ми в соцмережах

На Житомирщині відкриють полювання на хижака та копитних мисливських тварин: що відомо

  • Фото: ілюстративне
  • 15 вересня, 2025 15:11

На Житомирщині полювання відкривають для регулювання чисельності диких тварин, зниження ризиків поширення захворювань, таких як сказ та АЧС, а також для відновлення природного балансу в мисливських угіддях.

Про це інформує Українське товариство мисливців і рибалок – УТМР.

"Станом на 12.09.2025 відома інформація про погодженні Накази на відкриття сезону полювання 2025-2026 обласними військовими адміністраціями деяким користувачам мисливських угідь: 

З Серпня: в Миколаївській області на: пернату дичину, хутрових звірів та копитних мисливських тварин в строки, відповідно Закону України "Про мисливське господарство та полювання"; в Закарпатській області на: пернату дичину, хутрових звірів та копитних мисливських тварин в строки, відповідно Закону. 

З 13 Вересня: в Черкаській області на: пернату дичину, хутрових звірів та копитних мисливських тварин в строки, відповідно Закону.

З 4 жовтня: Кіровоградській області на: хутрових звірів та копитних мисливських тварин в строки, відповідно Закону.

З листопада: в Житомирській області на: хижака та копитних мисливських тварин в строки, відповідно Закону", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що детальну інформацію щодо користувачів мисливських угідь, яким погодили Накази на полювання, на які конкретно види мисливських тварин та строки полювання - варто уточнювати в Міжрегіональних управліннях ЛМГ ДАЛРУ та обласних організаціях УТМР.

По іншим областям ведеться робота з ОВА, де розглядається погодження Наказів на полювання з листопада на хижака та копитних мисливських тварин в рамках боротьби зі сказом та АЧС.

Нагадаємо, що Повна заборона полювання діє на Житомирщині: які є винятки.

Журнал Житомира писав Загинув на незаконному полюванні: на Житомирщині чоловіка застрелив товариш.

Поділитись

Новини по темі: