10 серпня, 2022
Ми в соцмережах

На Житомирщині потрібно відремонтувати майже 2,5 тис. об'єктів, що були пошкоджені окупантами

  • 27 червня, 2022 14:14

У Житомирській області тривають відновлювальні роботи внаслідок дій російських окупантів. Наразі на території області пошкоджено 2657 об’єктів, серед яких 177 повністю зруйнованих. 

87% постраждалих будівель – це житловий фонд. Про це повідомив очільник обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

"Роботи на території області, особливо у найбільш постраждалих від бомбардувань та ракетних ударів населених пунктах, тривають вже другий місяць. Перш за все вони спрямовані на те, щоб повернути до житлового стану будівлі, які не потребують капітального ремонту. Переважно це встановлення або ремонт вікон, дверей, ремонт дахів", – зазначив Бунечко.

Наразі в області вже відновлено близько 5 тисяч кв. м віконних блоків та відремонтовано 8,6 тисячі кв. м дахів. Йдеться про медичні, освітні заклади та адміністративні будівлі, багатоповерхівки та приватні будинки в Овручі, пожежну частину Малина. 

60 об’єктів в області вже визначені як аварійно небезпечні та підлягають демонтажу. За попередніми даними, серед житлового фонду області демонтажу підлягає 2 багатоповерхових житлових будинки на 122 квартири та 138 приватних будинків.

Поділитись

Новини по темі: