17 червня, 2024
Ми в соцмережах

На дорожніх артеріях Житомирщини поліпшують безпеку руху

  • Фото: Служби відновлення
  • 19 травня, 2024 12:06

На час воєнного стану ці роботи виконуються лише в межах експлуатаційного утримання доріг загального користування державного значення.

Про це інформує Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області.

"Працюємо на автошляхах: М-07 Київ – Ковель – Ягодин, М-06 Київ – Чоп, М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, Р-18 Житомир – Попільня – Сквира – Володарка – Ставище", - йдеться в повідомленні.

У переліку робіт зазначається проведення ліквідації аварійних пошкоджень дорожнього покриття, застосовуючи гарячий асфальтобетон та ін’єкційний метод, влаштовується горизонтальна дорожня розмітка та маркуються пішохідні переходи, приступили до сезонного скошування трави вручну, механізовано, місцями застосовуючи кущоріз, проводиться прибирання від сміття зупинок громадського транспорту, рекреаційних придорожніх зон, забирають сторонні предмети з проїзної частини доріг, очищують від зайвого ґрунту дорожнє покриття біля бордюрів.

"Звертаємось до учасників дорожнього руху з проханням рухатися обережно в місцях проведення дорожніх робіт. Дотримуйтеся безпечної дистанції та дозволеного швидкісного режиму, що регулюється тимчасовими дорожніми знаками", - йдеться в повідомленні.

Фото: Служби відновлення

Поділитись

Новини по темі: